Elektro Nord AS

Svein Vidar Engum

Daglig leder

Tlf: 932 54 074
E-post: svein.vidar@elektro-nord.no

Kent Håvard Aasland

Faglig ansvarlig

Tlf: 977 45 130
E-post: kent@elektro-nord.no

Stig Johan Håpnes

Saksbehandler

Tlf: 454 94 452
E-post: stig.johan@elektro-nord.no

Sertifisert servicetekniker Elotec brannvarsling.

Nemko Sertifisert elkontrollør NEK 405-3 næring, NEK 405-2 bolig og NEK 405-1 termografering.

Håkon Hermanstad

Servicemontør

Tlf: 924 62 137
E-post: hakon@elektro-nord.no

Sertifisert servicetekniker Elotec brannvarsling.

Anders Hjertås

Saksbehandler

Tlf: 918 38 680
E-post: anders@elektro-nord.no

Martin Aurstad

Servicemontør

Tlf: 976 95 965
E-post: martin@elektro-nord.no

Kaj Erik Nordseth

Servicemontør

Tlf: 936 99 777
E-post: kaj@elektro-nord.no

Julie Selen Thunsør

Servicemontør

Tlf: 454 94 472
E-post: julie@elektro-nord.no

Jonas Myrabakk

Servicemontør

Tlf: 944 86 387
E-post: jonas@elektro-nord.no

Nils Rangvald Bruheim

Servicemontør

Tlf: 920 92 862
E-post: nils@elektro-nord.no

Rune André Mortensen

Servicemontør

Tlf: 932 39 828
E-post: rune@elektro-nord.no

Martin Hastad

Servicemontør

Tlf: 954 39 170
E-post: martin.hastad@elektro-nord.no

Jon Bendik Høglo

Servicemontør

Tlf: 920 53 545
E-post: jon.bendik@elektro-nord.no

Johan Eide

Servicemontør

Tlf: 988 56 919
E-post: johan.eide@elektro-nord.no

Sondre Mælen Westgård

Automatiker

Tlf: 932 88 054
E-post: sondre@elektro-nord.no

Konrad By Jensen

Lærling

Tlf: 469 23 031
E-post: konrad@elektro-nord.no

Andrea Osen

Lærling

Tlf: 920 60 880
E-post: andrea@elektro-nord.no

Marius Bekkeli

Lærling

Tlf: 919 16 433
E-post: marius@elektro-nord.no

June Rostad

Lærling

Tlf: 980 07 182
E-post: june@elektro-nord.no

Benjamin Holberg

Lærling

Tlf: 480 93 963
E-post: benjamin@elektro-nord.no

Emil Ekrem Solberg

Lærling

Tlf: 904 03 173
E-post: solberg@elektro-nord.no